Fakültemizden 7 öğrenci Fas’a gitti. Öğrencilerimiz, Sakarya Üniversitesi ile Karaviyyîn Üniversitesi arasında imzalanmış olan ‘Akademik İşbirliği Protokol&u… Görüntüle →
Uluslararası İslam Düşüncesi Enstitüsü’nden (IIIT) Dr. Anas Al-Shaikh Ali Başkanlığında bir heyet Fakültemizi ziyaret etti. Dekanımız Prof. Dr. Ahmet Bostancı’nın … Görüntüle →
Fakültesinden 10 öğrenci Katar’a gitti. Öğrencileri Katar Üniversitesi ile Sakarya Üniversitesi arasında imzalanmış olan Akademik İşbirliği Protokolü çer&cce… Görüntüle →
Malaya Üniversitesi’nden iki haftalık eğitim programı için Fakültemize gelen Malezyalı öğrencilere programın bitişi münasebetiyle veda programı düzenlendi. Dekanı… Görüntüle →
Öğretim üyelerimiz Doç. Dr. Süleyman Kaya ve Doç. Dr. Soner Duman IGMG Din İşleri İstişare Kurulunun 20-21 Ocak 2018 tarihinde Köln'de gerçekleşen programı… Görüntüle →
Öğretim üyelerimizden Yrd. Doç. Dr. Emrah Kaya, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdür Yardımcılığı görevine atanmıştır. Tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.… Görüntüle →