Arapça Dil Grubu Öğrenci Topluluğumuz (Multeka lugati’d-dât) tarafından düzenlenen ve Prof. Dr. Cağfer Karadaş tarafından verilen “Günümüz İnanç…
Fakültemiz 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Akademik Kurul Toplantısı 23 Ekim Çarşamba günü Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya Dekanımız Prof. Dr. A…
Dört Kapı Öğrenci Topluluğumuz tarafından düzenlenen Yaşayan Harfler Hat Sergisi Fakültemizde gerçekleştirildi. Sergi ile ilgili basında çıkan haberlerin li…
Bursa Kestel Kız Anadolu İmam-Hatip Lisesinden bir grup öğrenci, öğretmenleri ve idarecileri ile birlikte Fakültemizi ziyaret ettiler. Öğrenciler Arş. Gör. Feyza Doğruyol ve A…